У Дніпрі біля виборчих дільниць продавали пиріжки по п’ять копійок

<span>Пиріжки по 5 копійок роздавали в Дніпрі</span> — У Дніпрі біля виборчих дільниць продавали пиріжки по п’ять копійок
Пиріжки по 5 копійок роздавали в Дніпрі


У наметах білого кольору людям пропонували печиво і питну воду за такою ж ціною


У житловому масиві Тополя в Дніпрі в соціальних наметах біля виборчих дільниць продавали пиріжки по 5 копійок. Про це повідомляє прес-служба Громадянської мережі «Опора» у Дніпропетровській області в неділю, 21 липня.


У наметах білого кольору людям пропонували печиво і питну воду за такою ж ціною.Продавці на запитання покупців, чому продукти відпускають так дешево, відповіли, що це ініціатива одного з місцевих бізнесменів.
У прес-службі громадянської мережі зазначили, що прямою агітацією на виборах це назвати не можна, але водночас на місце події прибули співробітники поліції, які складають адміністративний протокол про незаконну торгівлю.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-dnipri-bilya-viborchih-dilnic-prodavali-pirizhki-po-pyat-kopiyok--611900.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top