Українські військові в Дебальцевому опинилися в оперативному «мішку»

Українські військові в Дебальцевому опинилися в оперативному «мішку» — Бутусов
Українські військові в Дебальцевому опинилися в оперативному «мішку» — Бутусов

За словами військового експерта Юрія Бутусова, угруповання українських військ, що виконує бойові завдання в районі населеного пункту Дебальцеве, опинилася в оперативному «мішку».

Такі новини «Преса України» повідомляє зі слів Бутусова.

«Противник накопичив великі сили в районі Вуглегірськ-Калинівка, і рано вранці зайняв село Логвинове, яке розташоване прямо на трасі М-103. З цього моменту угруповання українських військ в Дебальцевому опинилося в оперативному «мішку», — написав він на своїй сторінці в соцмережі.

За словами експерта, Дебальцівський плацдарм розрізаний майже надвоє, а противник намагається відрізати й ті шляхи сполучення, які все ще залишаються під контролем ЗСУ.

«Незважаючи на мирні переговори, російські загони не збираються зупинятися, і продовжують розширювати зону прориву і насичувати її військами, перекинутими з інших ділянок фронту», — зазначив він.

У той же час Бутусов стверджує, що всі командири «С» і штабу АТО, які керували битвою на Дебальцівській дузі в останні три тижні, як і раніше залишаються на місці, і не мають наміру кидати свої війська.

«Всі наші військові частини зберігають керованість і боєздатність. Наші війська мужньо б’ються в дуже важких умовах. Ці хлопці міцніші будь-якого бетону», — запевнив він.

Експерт стверджує, що в районі Дебальцевого цілком достатньо українських сил і вогневих засобів, щоб знищити угруповання противника, що прорвалося в тил ЗСУ.

«У противника немає переважної переваги — всі атаки на інших ділянках фронту були успішно відбиті», — зазначив Бутусов.

При цьому він додав, що російсько-терористичні війська намагаються закріпитися в районі Логвинове.

«Зараз не можна одне — стояти і дивитися. Не можна чекати, що російські війська злякаються мирних переговорів і санкцій, їх не злякають п’ятсот разів повторені загрози зарубіжних політиків. Ворога зупинити можемо тільки ми самі і прямо зараз — і ніхто інший», — переконаний експерт.

Він підкреслив, що зараз «найважливіше — врятувати армію і її боєздатність».

За його словами, дуже багато чого повинно вирішитися вже сьогодні.

Нагадаємо, за словами начальника ГУ МВС у Донецькій області Іллі Ківи, Дебальцевезалишається під контролем сил АТО, терористам не вдалося зробити «котел» в цьому районі.

uapress.info


Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top