У Києві розшукують маніяка, опубліковано фоторобот

У Києві розшукують маніяка, опубліковано фоторобот
У Києві розшукують маніяка, опубліковано фоторобот

Протягом останнього тижня у Києві були знайдені тіла двох жінок. Про це повідомили у прес-службі МВС України в столиці. Водночас, Голосіївська РДА опублікувала фоторобот розшукуваного вбивці.

Як зазначається, одну з жінок, 1968 року народження, знайшли 4 березня о 14-30 в лісопарковій зоні по проспекту Глушкова з колото-різаними пораненнями грудей.

У ході слідства було встановлено, що жінку також зґвалтували та пограбували, зокрема, зникли мобільний телефон та золоті прикраси. фоторобот маніяк Київ golos.kievcity.gov.ua Фоторобот маніяка Ще одну жертву, 1938 року народження, виявили 7 березня у лісопарковій зоні Дарницького району. На тілі жінки також були ознаки насильницької смерті. За обома фактами правоохоронці вже відкрили кримінальні провадження за умисне вбивство. Наразі з’ясовуються обставини подій та мотиви вбивці. Нагадаємо, раніше у Києві по гарячих слідах упіймали “оболонського” маніяка.

tsn.ua


Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top