У Бородянському районі підприємство незаконно видобувало пісок

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

У селі Здвижівка Бородянського району комунальне підприємство, під час робіт з розчищення та берегоукріплення водойми, незаконно видобувався пісок

Об этом сообщает http://ugroza.net


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області


Так, комунальним підприємством без відповідної дозвільної документації, під час робіт з розчищення, днопоглиблення та берегоукріплення водойми в селі Здвижівка Бородянського району незаконно видобувався пісок. Вказане призвело до незаконного заволодіння поверхневим (ґрунтовим) шаром земель водного фонду в особливо великих розмірах та спричинило тяжкі збитки державі.


Рішенням Господарського суду Київської області було задоволено позов Фастівської місцевої прокуратури, поданий в інтересах держави до одного з комунальних підприємств Бородянського району про відшкодування шкоди в розмірі 1,6 млн грн, заподіяної самовільним користуванням надрами.


Також нагадаємо, що правоохоронці затримали у Бориспільському районі групу осіб, яка незаконно видобувала пісок та завдала державі збитків на суму понад 71 млн₴Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/12/20/u-borodyanskomu-rajoni-pidpriyemstvo-nezakonno-vidobuvalo-pisok/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top