НАШІ ГРОШІ – Труханівського чиновника підозрюють у розкраданнях на ігрових інсталяціях за 4,5 мільйонаПриморський райсуд Одеси застосував запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до екс-директора Департаменту міського господарства Одеської міськради Олександра Козловського, якого разом з екс-директором ТОВ «Перспективні медичні технології» Марією Поповою підозрюють у привласненні коштів на улаштуванні інноваційних ігрових інсталяцій «DREAMLAND» за 4,39 млн₴ Про це свідчить ухвала суду від 12 травня.

Об этом сообщает Преступная Россия


За даними поліції, у 2018 році Департамент міського господарства Одеської міської ради тричі замовив ТОВ «Перспективні медичні технології» капремонт (відновлення) покриття місць загального користування з улаштуванням інноваційних ігрових інсталяцій «DREAMLAND» у Одесі за трьома адресами: Аркадійська алея, 1/1 за 1,46 млн₴, Грецька пл., 5 за 1,46 млн₴, вул. Маразліївська, 1/9 за 1,46 млн₴


Йшлося про установлення гойдалок з LED освітленням австралійського виробника.


Слідчі встановили, що закупівлю інсталяцій розділили на три допорогові частини, щоб уникнути проведення відкритих прозорих торгів.


Крім того, правоохоронці з’ясували, що під час виконання одного з підрядів (улаштування інноваційних ігрових інсталяцій «DREAMLAND» фірми ENESS (Австралія) на Аркадійській алеЇ, 1/1) Козловський та Попова підписали акти виконаних робіт, частина з яких насправді не була виконана. Зокрема, не виконані роботи по ресурсу «Малі архітектурні форми» (каруселі) М 38-6-3, С121 -251 «Установлення сенсорного майданчику «Dreamland» фірми ENESS (Австралія)» загальною вартістю 595 тис₴


Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням застосувати до Козловського запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте у суді вирішили, що слідчий не надав обґрунтовані підстави щодо арешту Козловського та відправив його під домашній арешт.


Згідно з іншою ухвалою, суд застосував до колишнього директора ТОВ «Перспективні медичні технології» Попової запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання


Як повідомлялося, Led-гойдалки були встановлені в грудні 2018 року в рамках проєкту-переможця Громадського бюджету-2018 – «Dreamland».


Олександр Козловський був звільнений з посади директора департаменту міського господарства у листопаді 2019 року.


Наразі ТОВ «Перспективні медичні технології» з селища Лиманське Одеської обл. записане на директора Андрія Кучеренко. Марія Попова очолювала фірму до 2019 р.


Згідно з «Позорро», ТОВ «Перспективні медичні технології» отримала тільки три замовлення, зазначені в ухвалі.Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/05/21/trukhanis-koho-chynovnyka-pidozriuiut-u-rozkradanniakh-na-ihrovykh-instaliatsiiakh-za-4-5-mil-yona/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top