Екс-чиновник міськради став керівником управління благоустрою Чернівців

Екс-чиновник міськради став керівником управління благоустрою Чернівців

Екс-чиновник міськради став керівником управління благоустрою Чернівців
Керівником управління благоустрою Чернівців став екс-чиновник міськради.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міськради.

Об этом сообщает Репортер

Колишній посадовець Чернівецької міської ради Ярослав Городенський очолив управління контролю за благоустроєм міста.

"Начальником управління контролю за благоустроєм міста міський голова Олексій Каспрук своїм розпорядженням з 22 травня ц.р. призначив Ярослава Городенського як такого, що успішно пройшов конкурсне випробування та був зарахований до кадрового резерву", – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що екс-керівник управління контролю за благоустроєм Сергій Обшанський став заступником директора департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради. Ярослав Городенський тривалий час керував департаментом економіки Чернівецької міськради.

У вересні 2018 року, через два місяці після дострокової відставки міського голови Чернівців Олексія Каспрука, Городенський звільнився з посади директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин.

Навесні 2019 року Городенський також подавав свою заявку на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника управління контролю за благоустроєм міської ради.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/54327-екс-чиновник-міськради-став-керівником-управління-благоустрою-чернівців.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top