Дональд Трамп не знав, що Фінляндія і Росія — різні країни, — The New York Times

Дональд Трамп не знав, що Фінляндія і Росія — різні країни, — The New York Times

Президент США з’ясовував у свого оточення, є Фінляндія частиною Росії, пише The New York Times з посиланням на книгу колишнього радника з нацбезпеки Трампа Джона Болтона.

Об этом сообщает РуссианГейт

"наприклад, Болтон пише, що пан Трамп, судячи з усього, не знав, що у Великобританії є ядерна зброя. Крім того, він запитував, чи є Фінляндія частиною Росії", – пише газета, ознакомившаяся з вмістом ще не вийшла в продаж книги.

За інформацією видання, Трамп був набагато ближче до того, щоб вивести США з НАТО, ніж вважалося до цих пір.

Болтон стверджує, що навіть близькі соратники Трампа за його спиною сміялися над ним. В якості прикладу він навів держсекретаря США Майка Помпео. Згідно з версією Болтона, він отримав записку від Помпео під час зустрічі Трампа з лідером КНДР Кім Чен Ином в 2018 році. У ній було написано: "Він несе таку нісенітницю".

Автор книги констатує, що брифінги, в ході яких Трампа знайомили з донесеннями розвідки, були марними, "тому що дуже багато часу йшло не на те, щоб Трамп слухав учасників брифінгу, а, навпаки, на те, щоб усі вислухали Трампа".


Джерело статті: “http://ua.today/news/world/donald_tramp_ne_znav_sho_finlyandiya_i_rosiya_rizni_krayini_the_new_york_times”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top