Кварцяний пояснив, чому бив футболістів (відео)


Екстренер ФК "Волинь", а зараз – очільник Волинської федерації футболу Віталій Кварцяний відомий усім своєю надмірною емоційністю і на полі під час матчів, і щодо футболістів. Інколи доходило й до бійок.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Чому ж Кварцяний застосовував такі методи, він пояснив в інтерв’ю на каналі Вацко Live.


"Футболісти знали мене в житті. Я завжди відгукувався на їхні прохання, бувало, що у них щось пропадало. У житті я допомагав їм завжди, ми вирішували багато матеріальних умов для футболістів: ходили в міськком партії, щоб вибити квартиру, машину, меблі, одяг. Ніколи їм не відмовляв. Я вважав, що мав право вимагати максимального, адже також вдавався до нестандартних дій, ризикував, мене викликала міліція", – розповів він.Зі слів Кварцяного, він завжди намагався бути чесним із футболістами.


Одного разу в літаку Кварцяний вдарив В’ячеслава Шарпара пляшкою по голові за п’янку.


"Бити футболістів ненормально, але я не так сильно вдарив, як воно здається. В тому стані, що вони були, навіть не відчули. Найобразливіше те, що вони в житті нормальні люди", – наголосив він.Нагадаємо: Віталій Кварцяний в липні 2017 року залишив пост наставника команди, який в своїй кар’єрі обіймав з травня 2013 року. Також з літа 2013-го фахівець паралельно обіймав посаду президента "Волині". 30 листопада 2017 року він перестав ним бути.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • У ФК «Волинь» – троє новачків (фото)
  • Фани «Зорі» орендували кран, щоб подивитися матч (фото)
  • Футбольні матчі в Україні поки відбуватимуться без вболівальників
  • Гравців ФК «Волинь» протестували на коронавірус


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/59552/kvartsyaniy-poyasniv-chomu-biv-futbolistiv-video/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top