Сущенко у російських застінках малює неймовірні картини чаєм, лушпинням та ручкою (ФОТО)

Про це повідомив Олег Саульський у Facebook, інформує Depo.ua

"Роман Сущенко у в’язниці малює картини ручкою, чаєм і цибулевим лушпинням", — написав дописувач.

Нагадаймо, 8 лютого українському журналистові Роману Сущенку виповнилося 50 років.

Додамо, що Україна запропонувала кандидатури незаконно засуджених Росією українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семени на премію ЮНЕСКО/Гільєрмо Кано.

Довідка: Власного кореспондента "Укрінформу" у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня 2016 року йому висунули звинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Українська розвідка спростувала цю інформацію.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму, а 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення законним.Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/life/suschenko-u-rosiyskih-zastinkah-malyuye-neymovirni-kartini-chayem-lushpinnyam-ta-ruchkoyu-foto-20190210913912”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top