Нардепи звернулися до ЄС з відкритим листом щодо Nord Stream 2

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Верховної Ради.

Понад 20 депутатів підписали відкритого листа до Європейського парламенту, Європейської Комісії та Європейської Ради.

У листі народні депутати нагадали про Звернення Верховної Ради (Постанова від 5 квітня 2018 року №2390-VII) до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу Nord Stream 2, а також наголосили на своїй підтримці Резолюції Європейського Парламенту щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію від 12 грудня 2018 року, в якій наголошується на вирішальній ролі України в європейській мережі енергопостачання та засуджується будівництво газогону Nord Stream 2.

Також у листі висловлюється занепокоєння щодо намагань Росії підірвати єдність ЄС, принципи демократії та верховенства права, енергетичну незалежність держав Європи. Також депутати закликають ключові європейські інституції вжити рішучих кроків із протидії таким намаганням і дотримуватися виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема статті 274 щодо необхідності врахування інтересів України в частині транзиту газу до ЄС.

Лист підписали народні депутати України Ганна Гопко, Ірина Геращенко, Борис Тарасюк, Марія Іонова, Володимир Ар’єв, Світлана Заліщук, Остап Єднак, Григорій Шверк, Олександр Домбровський, Вікторія Войціцька, Борислав Береза, Павло Різаненко, Олексій Рябчин, Тетяна Острікова, Сергій Кіраль, Оксана Юринець, Сергій Висоцький, Андрій Левус, Вікторія Пташник, Ольга Бєлькова, Наталія Кацер-Бучковська.

Нагадаймо, газопровід Nord Stream 2 будується з Росії до ФРН в обхід України через Балтійське море. Його довжина становить понад 1200 км, пропускна здатність — 55 млрд кубометрів газу на рік.Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/politics/deputati-zvernulisya-z-vidkritim-listom-do-yes-schodo-nord-stream-2-20190212915098”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top