У Росії помер учасник "Машини часу"

Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова.

Про це повідомив лідер музичного колективу Андрій Макаревич на своїй сторінці в Facebook. "Помер Сергій Остроумов", — написав він.

Причини смерті поки що залишаються невідомими. Остроумов був сесійним учасником "Машини Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Про причини його смерті не повідомляється. Музиканту було 54 роки.

Барабанщик вчився на естрадно-джазовому відділенні Уфимського училища мистецтв, грав в ансамблях Марата Юлдибаєва і Олега Кирєєва. У 1992 році приєднався до квартету Андрія Кондакова — Андрія Рябова, виступав на вітчизняних і зарубіжних фестивалях.

Також фотографія Сергія з’явилася на сторінці його дружини Ольги Остроумовой-Гутшмідт в Facebook. Вона також не стала залишати ніяких коментарів.

Сергій Остроумов

Сергій Остроумов

Facebook Ольги Остроумової

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Воронежі помер бас-гітарист групи "Сектор Газа" Сергій Тупикин. Йому було 53 роки.

Як справи у Насті з Потапом — читайте у нас в Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/u-rosii-pomer-uchasnik-mashini-chasu.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top