ЦВК таки вирішив зареєструвати партію Саакашвілі

Центральна виборча комісія ухвалила рішення про реєстрацію партії «Рух Нових Сил» екс-президента Грузії, екс-глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі на позачергових парламентських виборах, що відбудуться 21 липня.


Про це за підсумком засідання ЦВК повідомили у прес-службі РНС, інформує Українська правда.«На засіданні ЦВК постановили зареєструвати «Рух Нових Сил» Саакашівілі у багатомандатному та одномандатних виборчих округах для участі у позачергових виборах до Верховної Ради України», – йдеться у повідомленні.


У прес-службі Саакашвілі УП також повідомили, що 30 червня на засіданні ЦВК відбудеться жеребкування, в ході якого партії «РНС» буде присвоєно номер для участі у виборах.


Читайте більше новин на тему: Саакашвілі


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/06/29/tsvk_taky_vyrishyv_zareiestruvaty_partiyu_saakashvili_1599047”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top