В Україні хочуть встановити на вулицях питні фонтанчики

В Україні хочуть встановити на вулицях питні фонтанчики

Міністерство регіонального розвитку розглядає пропозицію проектувати в громадському просторі українських міст фонтанчики з питною водою.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Питні фонтанчики – дуже розповсюджена практика у багатьох країнах Європи. В спеку вона дійсно рятує – як і місцевих жителів, так і численних туристів. Думаю, у нас в Україні за умови, що вода буде очищена та якісна, це також було б дуже актуально робити. В парках, на площах та інших громадських місцях з великим скупченням людей», – сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Ідею Лева Парцхаладзе підтримали і користувачі соцмережі. Днями заступник Міністра проводив опитування на своїй сторінці у Facebook, за результатами якого практично всі із понад 9 тисяч користувачів, які відреагували на допис, – «ЗА» питні фонтанчики на вулицях українських міст.

Читайте також: Чинний склад Уряду не розглядатиме питання звільнення Кличка

Читайте також: MotoHelp: У столиці сьогодні відзначили День байкарів, що транспортують кров пацієнтам


Джерело статті: “https://kyivtv.com.ua/stn/item/25978-v-ukraini-khochut-vstanovyty-na-vulytsiakh-pytni-fontanchyky”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top