У центрі Бучача потравили собак

У центрі Бучача потравили собак. Про це у соцмережі фейсбук у групі «Бучацькій справи» написала Maryana Protsyk. Вона, зокрема, із гнівним постом звернулася до тих, хто познущався над тваринами:

Об этом сообщает http://nbnews.top

«Добрий вечір.... хочу звернутися до НЕЛЮДІВ які сьогодні потравили собак в центрі міста.... В вас серце і совість Єєє? Як вам руки і розум повернувся нагодувати їх трілом щоб вони бідні цілий день мучилися( судоми.. піна з рота....кидало їх по всій площадці). Діти на це все дивляться...Такого жаху ще не бачила .. ти стоїш і дивишся і розумієш що ти нічого зробити не можеш.. зробіть собі такий десер — з’їжте трошки того тріла і подивіться що з вами буде

Перед тим як брати собі чотирилапого в сім’ю думайте на перед... взяти то взяли, а відповідальність дальше за нього хто має нести... погралися трошки і викинули на вулицю???!!! Вони також живі і в деякій мірі мудріші і добріші від нас.... Люди схаменіться!!!!! Де в вас та жорстокість береться !!!! НЕ ТРАВІТЬ ТВАРИН І НЕ ВИКИДАЙТЕ ЇХ ...( зараз мене тут закидають фразами що вони на людей кидаються .. що їх так багато розвелося ... а що інакше з ними робити) пам’ятайте що це ви з ними таке робите!!!», — пише Maryana Protsyk.Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1575742384-u-centri-buchacha-potravili-sobak”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top