На будівництві загинув житель Підволочиського району

52-річний чоловік близько 6-ти років офіційно працював кранівником в одній із будівельних фірм. Працівник саме збирався їхати з будови на базу, але щось пішло не так.

Об этом сообщает http://futlyar.top

Чоловік вийшов із крану, щоб перевірити його, залишивши транспорт на передачі з ключами у замку запалювання. Робітник хотів заглянути під крило і сперся на колесо. Несподівано кран почав котитися і підім’яв під себе чоловіка. Усе сталося на очах у майстрів. Вони і викликали швидку.

Чоловіка госпіталізували до лікарні із больовим шоком та ушкодженнями черевної і грудної порожнини. Проте врятувати йому життя не вдалося. За декілька годин він помер. Факт працівники поліції внесли в ЄРДР відповідно до статті 272 частина 1 ККУ — Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської областіДжерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1575954808-na-budivnictvi-zaginuv-zhitel-pidvolochiskogo-rayonu”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top