"Цей день увійде в історію": голова комітету з розвідки про голосування щодо імпічменту Трампа

"Цей день увійде в історію": голова комітету з розвідки про голосування щодо імпічменту Трампа


Голова комітету з розвідки Палати представників демократ Адам Шифф заявив про те, що сьогоднішнє голосування в нижній палаті Конгресу щодо імпічменту президента США Дональда Трампа увійде в історію.

"Президент Трамп зловживав своєю владою, щоб сфальсифікувати наступні вибори, а потім завадив Конгресу. Єдине питання: чи будуть члени виконувати свою клятву берегти Конституцію? Історія пам’ятатиме голосування, яке ми проводимо сьогодні", — твітнув Шифф в середу.

President Trump abused his power to cheat in the next election, then obstructed Congress to cover it up.

The only question is: Will Members honor their oath to uphold the Constitution?

History will remember the vote we take today. #DefendOurDemocracy

— Adam Schiff (@RepAdamSchiff) December 18, 2019

Зазначимо, що Палата представників сьогодні буде обговорювати й голосувати за статтями імпічменту президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

31 жовтня Палата Представників проголосувала за процедуру імпічменту, визначивши порядок публічних слухань, допиту свідків, права й обов’язки учасників процесу.

Перед цим протягом місяця члени трьох комітетів нижньої палати Конгресу проводили розслідування щодо Дональда Трампа, підставою для якого стала скарга анонімного представника розвідувального співтовариства. Інформатор підозрює Трампа у використанні свого становища для втручання в президентські вибори 2020 року. У скарзі сказано, що президента США тиснув на президента України, наполягаючи на розслідуванні щодо Джо Байдена, ймовірного кандидата в президенти від Демократичної партії, і його сина Хантера.

З 13 по 21 листопада в Конгресі тривали відкриті слухання. На них свідчили тимчасовий повірений у питаннях США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря Джордж Кент, експосол США в Україні Марі Йованович, співробітники РНБ Олександр Віндман і Тім Моррісон, помічниця віцепрезидента Майка Пенса Дженніфер Вільямс, колишній спецпредставник Держдепартаменту Курт Волкер, голова представництва США в ЄС Гордон Сондленд та інші свідки.

За підсумками слухань Трампу пред’явили звинувачення у зловживанні владою і перешкоджанні роботи Конгресу.

Докладніше про слухання в Конгресі вважає в статті Олександра Хари "Імпічмент Трампа. Шоу сезону 2019/2020 почалося".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/cey-den-uviyde-v-istoriyu-golova-komitetu-z-rozvidki-pro-golosuvannya-schodo-impichmentu-trampa-333319_.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top