У Харківській і Тернопільській областях ввели режим надзвичайної ситуації

Ще у двох регіонах України запроваджено режим НС

У Харківській і Тернопільській областях місцева влада оголосила про введення режиму надзвичайної ситуації.

Об этом сообщает Руспрес

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер заявив, що режим НС вводять у зв’язку з тим, що напередодні у жительки Харкова підтвердили коронавірус.

"Вона перебуває в Київській області, але зараз ще не встановлено коло осіб, з якими вона спілкувалась, чи були серед них харків’яни. Ми зараз цим займаємось, але не можемо втрачати час. З урахуванням цього і того, що в цілому ситуація ускладнюється, вважаємо за необхідне ввести від сьогодні надзвичайну ситуацію в регіоні", – цитує Кучера сайт Харківської ОДА.

Управління розвитку транспортної інфраструктури ХОДА має проаналізувати питання про можливість повного зупинення громадських перевезень в області та розробити порядок дій на цей випадок. Окрім того, на засіданні комісії обговорювали можливість посилення карантинних заходів в області, зокрема запровадження обов’язкового маскового режиму в транспорті і торгових центрах.

Режим НС у Тернопільській області ввели з 21 березня, повідомив на брифінгу мер Тернополя Сергій Надал. Він уточнив, що рішення про запровадження надзвичайної ситуації в області ухвалили 20 березня, у місті – 21 березня.

"Крім тих обмежень, які були прийняті раніше, комісією з надзвичайних ситуацій рекомендовано ввести додаткові заходи: припинення роботи громадського транспорту з понеділка, 23 березня. Тролейбуси та автобуси будуть виконувати лише спецрейси, щоб забезпечити доставку на робочі місця працівників медичних закладів, аптечних установ, комунальних служб, правоохоронних органів, працівників заводів, які виробляють продукти харчування. Для [інших] мешканців Тернополя громадський транспорт буде недоступний, тому буде необхідність користуватися або власним транспортом, або переміщуватися пішки", – сказав Надал.

На в’їздах у Тернопіль, повідомив він, буде встановлено контрольні пости, на яких проводитимуть температурний скринінг тих, хто в’їжджає.

Станом на вечір 20 березня режим надзвичайної ситуації встановили в Житомирській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській та Київській областях, а також у Києві. У цих регіонах зафіксовано випадки зараження коронавірусом. 20 березня перші випадки зараження підтвердили у Львові, Тернополі та Харківській області. Влада Львівської області про введення режиму НС поки не оголошувала.

До 21 березня в Україні зафіксовано 42 випадки зараження коронавірусною інфекцією (діагноз пацієнта в Луцьку поки не підтвердили офіційно). Пацієнти з COVID-19 є в Чернівецькій (25), Київській (три), Житомирській (два), Івано-Франківській (два), Дніпропетровській (два), Донецькій (один), Харківській (один), Львівській (один), Тернопільській (один), Волинській (один) областях і Києві (три). Троє хворих померли: по одній людині – у Чернівецькій, Житомирській та Івано-Франківській областях.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-harkivskij-i-ternopilskij-oblastjah-vveli-rezhim-nadzvichajnoji-situatsiji-1492034.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top