"Намагаються впарити патріотизм": чемпіон світу Павло Журавльов назвав українських політиків негідниками

"Намагаються впарити патріотизм": чемпіон світу Павло Журавльов назвав українських політиків негідниками

Чемпіон світу з кікбоксингу 2008 року, севастополець Павло Журавльов вважає, що політики в Україні спотворили поняття патріотизму.

Об этом сообщает DEDAL

Павло Журавльов

Павло Журавльов

XSPORT

"Я розумію, що у війні нічого доброго і геройського немає. Це бруд, це підлість, це зрада. Особливо така війна, яка йде зараз. Той, хто там побував, про це не хвалиться. Я вважаю, що в 21 столітті політики, які використовують слово "патріот" і "патріотизм", – це спочатку негідники, які хочуть на комусь нажитися. Патріотизм у тому вигляді, в якому хочуть нам його впарити, це звичайна пропаганда, інструмент для управління людьми", – цитує Журавльова tribuna.com.

Кікбоксер як живий приклад навів себе.

"Якщо ось говорити про мене. Зараз я з вами розмовляю російською мовою. Виходить, я не патріот? Хоча, можливо, я можу зробити для України більше добра, ніж багато людей, які розмовляють українською. В сім’ї ми намагаємося розмовляти українською, але це повинно бути добровільно", – зазначив кримчанин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Журавльов заявив, що в конфлікті Олександра Усика і Богдана Грицая він не підтримує жодну зі сторін.

Крім того, кікбоксер вважає, що Усика і Ломаченка несправедливо внесли в "Миротворець".

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/pitayutsya-vpariti-patriotizm-chempion-svitu-pavlo-zhuravlov-nazvav-ukrainskih-politikiv-negidnikami.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top