«Право на владу»: до чого призведе скандал довкола «плівок Деркача»

Сьогодні о 22.30 на каналі 1 плюс 1 у ток-шоу Право на владу ведуча Наталія Мосейчук разом із гостями студії говоритимуть про наслідки оприлюднення плівок Деркача.
Слово і Діло

Темою сьогоднішнього прямого ефіру ток-шоу «Право на владу» о 22.30 на каналі «1+1» буде так званий американський слід. Україну й США знову пов’язав політичний скандал через так звані «плівки Деркача», в яких нардеп оприлюднив фрагменти розмов п’ятого президента України Петра Порошенка та віцепрезидента США Джо Байдена.

Об этом сообщает Слон

Які політичні інтриги плелися в Києві та Вашингтоні? Чим ризикує Україна? Чи можемо ми втратити підтримку одного зі своїх головних союзників, опинившись в епіцентрі політичної боротьби між демократами та республіканцями у США?

Про скандальні записи та їх наслідки – цього четверга у ток-шоу «Право на владу» з Наталією Мосейчук.

У дискусії планують взяти участь народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський, співголова фракції партії «Європейська солідарність» Артур Герасимов, народний депутат групи «За майбутнє» Ігор Палиця.

Також до розмови приєднаються президент Грузії (2004-2013), голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі, надзвичайний і повноважний посол України, перший заступник міністра закордонних справ України (1998-2001), (2003-2004) Олександр Чалий, надзвичайний і повноважний посол США в Україні (2003-2006), директор Євразійського центру «Атлантичної ради» Джон Гербст, політичний консультант, співробітник Посольства України в США (2015-2016) Андрій Теліженко.

Сьогодні о 22.30 на каналі «1+1».

Традиційно в режимі онлайн «Слово і діло» допомагатиме команді «Право на владу» здійснювати фактчекінг слів гостей ефіру: перевіряти, чи правдиві їхні висловлювання.

Дискусія може бути перервана, якщо слова політика розходяться з його діями або із загальновідомими фактами.

Про «плівки Деркача» згадував президент Володимир Зеленський під час своєї пресконференції, присв’яченій річниці каденції. Який ефект має оприлюднення компромату на політиків, для «Слово і діло» аналізував Олександр Радчук.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/05/21/novyna/polityka/pravo-vladu-choho-pryzvede-skandal-dovkola-plivok-derkacha”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top