На популярних курортах Таїланду знайшли обезголовлені тіла

На популярных курортах Таиланда нашли обезглавленные телаТакож виявлена голова жінки

У Таїланді на популярних туристичних курортах виявили обезголовлені тіла двох чоловіків і голову жінки. Два тіла були знайдені на пляжах Mae Rampueang і PMY Beach в провінції Районг, в 40 кілометрах від курортної Паттайї.

Поліцейські розповіли, що в одного з чоловіків було три татуювання англійською мовою на зап’ясті і порізи на шиї. Він помер приблизно тиждень тому. Друге обезголовлене тіло знайшли на сусідньому пляжі, в 10 кілометрах від першого. Тіло також належить чоловікові, на ньому було надіто нижня білизна. Поліція вважає, що цей чоловік помер як мінімум за 10 днів до того, як тіло було знайдено.

Начальник поліції району повідомив, що раніше на цьому тижні біля пристані рибалки виявили голову жінки, вона була з довгим волоссям і явно пробула у воді багато днів. Тіла були доставлені в поліцейський госпіталь для розтину. Зараз вивчаються всі списки зниклих без вести, щоб спробувати знайти родичів загиблих. Поліція підозрює, що жахливі знахідки пов’язані між собою.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/171489-11-02.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top