«Північний потік-2» загрожує не тільки ЄС, а і США, – Помпео

Державний секретар США Майкл Помпео заявив, що будівництво російського газопроводу до Німеччини «Північний потік – 2» є загрозою не тільки для енергобезпеки Євросоюзу, а також для Сполучених Штатів.


Про це, як повідомили в Державному департаменті США, він заявив у понеділок, під час виступу в Техасі, передає «Укрінформ».


«Ми спостерігаємо за тим, як в Європі будується трубопровід, який пов’яже Німеччину з Росією у такий спосіб, що це погано відобразиться для німецької безпеки й безпеки Сполучених Штатів Америки», – наголосив глава Держдепу.


У зв’язку з цим він підкреслив, що американська дипломатія і енергетична галузь працює над тим, «щоб забезпечити справжню безпеку не тільки для Америки, але й для Європи».


Зазначимо, офіційний Вашингтон послідовно виступає проти будівництва російського газопроводу «Північний потік – 2», який має на меті постачання російського газу в Європу в обхід України. У Американська сторона наголошує, що ЄС не забезпечує диверсифікацію джерел постачання газу, а навпаки, піддає більшій небезпеці власну енергетичну безпеку через збільшення залежності від Росії. Для забезпечення справжньої диверсифікації США розвивають інфраструктуру для постачання власного зрідженого газу в ЄС.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/16/pivnichnyy_potik2_zagrozhuie_ne_tilky_yes_a_i_ssha__pompeo_1552811”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top