Нафтогаз суттєво зменшив ціну на газ для населення


НАК «Нафтогаз України» у червні знизить ціну газу для споживачів на 7,3 %.


Про це повідомляється на сайті компанії.


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 485 від 5 червня 2019 року, нова ціна на газ складе 5553,89 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника).


Нагадаємо: уряд розробив нову формулу розрахунку ціни газу, який Нафтогаз продає населенню і теплокомуненерго.


Таким чином, в червні ціна газу, за якою Нафтогаз продає його газзбутам та постачає споживачам за ПСО, зменшиться на 7,3 %, або на 436,11 грн, порівняно з травнем.


Зазначається, що кінцева ціна в інших регіонах залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.


«Було б просто несправедливо залишати регульовану ціну на тому ж рівні, коли ринкова ціна падає. Тому ми запропонували декілька варіантів як це можна зробити коректно – один з варіантів, прийнятих урядом, почне діяти в червні», – зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна на газ для населення: чому знижується і чого очікувати даліДжерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/42253/naftogaz-suttevo-zmenshiv-tsinu-na-gaz-dlya-naselennya/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top