Бюджет участі-2019. Калушанка пропонує навчальні тренінги для вчителів від психологаСуть проєкту — організація навчальних тренінгів про особливості дитячої психології для вчителів у школах міста.Автором проєкту «Покращення взаєморозуміння вчителі-діти» є калушанка Тетяна Щербінська. Він належить до категорії малих та має бюджет 99 тис. гривень, інформують “Вікна”.


За результатами тренінгів учителі будуть краще розуміти дітей, навчаться створювати атмосферу в класі, яка б надихала дітей, спонукала до навчання, зможуть вчасно бачити цькування чи будь-які інші процеси, що принижують дитину та оволодіють методами вирішення проблемних ситуацій, вважає ініціатор проєкту.


Тренінг включає в себе 15 годин навчання (п’ять занять раз на тиждень по три години кожне). Тренером є сертифікований психолог Лайма Корчинська. До навчання автор проекту пропонує залучити по шестеро вчителів з кожної школи – про три вчителя молодших і старших класів. Усі витрати проекту — це оплата послуг тренера, у тому числі витрати на дорогу і проживання. Єдиний ризик для реалізації проєкту — відсутність інтересу до тренінгу з боку вчителів.


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/64586”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top