"Нафтогаз" випереджає графік із закачування газу до опалювального сезону

"Нафтогаз" випереджає графік із закачування газу до опалювального сезону

НАК "Нафтогаз" заявляє, що випереджає графік із закачування газу до опалювального сезону.

Про це йдеться в повідомленні компанії у твітері.

"Наразі маємо контракти з 31 іноземною компанією на зберігання газу в українських ПСГ, вони закачали до наших сховищ та зберігають в режимі митного складу вже 1,4 млрд куб.м газу – ця цифра суттєво перевищує наші попередні очікування", — йдеться в ньому.

Всього в ПСГ України зараз понад 4 млрд куб. м газу, який належить компаніям, що не входять до групи "Нафтогаз".

Наразі маємо контракти з 31 іноземною компанією на зберігання газу в українських ПСГ, вони закачали до наших сховищ та зберігають в режимі митного складу вже 1,4 млрд куб.м. газу – ця цифра суттєво перевищує наші попередні очікування. https://t.co/IpG44QepiK

— Нафтогаз України (@NaftogazUK) August 2, 2019

Зазначимо, раніше ТСН.ua пояснив різницю між двома моделями, за якими Україна може здійснити анбандлінг. Більше читайте про це за посиланням.

Нагадаймо, на початку травня Росія почала переговори з Україною щодо подовження транзиту газу. На думку очільника "Нафтогазу", "Газпром" не встигне побудувати і запустити обхідні газопроводи до кінця дії контракту, водночас, на відміну від 2009 року, Росія не може перекрити Україні газ.

На останніх переговорах у Брюсселі в січні Україна та Росія під пильним наглядом Європейської комісії намагались домовитися про новий контракт — на транзит газу до Європи. Чинний контракт спливає 31 грудня 2019 року. Без нового договору Україна ризикує вже наступного року втратити три мільярди доларів, які заробляє на перекачуванні блакитного палива з Росії в ЄС.

Відео“Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення — Економічні новини

За природний газ українці платитимуть у липні на майже 12 відсотків менше.Щоправда, кінцева ціна газу в регіонах залежить від тарифів, які встановлюють обл- чи міськгази. Детальніше про це, а також про зниження ціни на яйця та зміни стандартів у будівництві лікарень дивіться в економічному огляді після курсу валют.

“Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення — Економічні новини
Сніданок з 1+1
  • Facebook 1
  • Twitter 1
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/naftogaz-viperedzhaye-grafik-iz-zakachuvannya-gazu-do-opalyuvalnogo-sezonu-1388493.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top