У Львові завідувач кафедри вишу “погорів” на хабарі

У Львові під час отримання шести тисяч гривень неправомірної вигоди затримали завідувача кафедри вищого навчального закладу. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції, пише .

"Оперативниками Управління захисту економіки у Львівській області, слідчими головного управління Нацполіції Львівської області за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону викрито злочинну схему вимагання та одержання неправомірної вигоди зі студентів одного з вищих навчальних закладів", – йдеться в повідомленні.

Як з’ясували поліцейські, завідувач кафедри одного з вищих навчальних закладів міста Львова вимагав 6 тисяч неправомірної вигоди від студента за сприяння у позитивній здачі комісійної екзаменаційно-залікової сесії та захисту практики.

Посадовця було затримано одразу після одержання неправомірної вигоди. Додатково у робочому кабінеті фігуранта вилучено 8900 гривень та 850 доларів США.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому повідомлення про підозру.

Досудове розслідування триває.

Читати також:
На Івано-Франківщині керівника митного посту викрили на доларовому хабарі (фото)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-lvovi-zaviduvach-kafedri-vishu-pogoriv-na-habari/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top