У Версалі відкриють готель

<p>Про ціни поки не повідомляється, але можна припустити, що вони будуть доволі високими</p> — У Версалі відкриють готель

Про ціни поки не повідомляється, але можна припустити, що вони будуть доволі високими

Об этом сообщает http://gipoteza.netОчікується, що умови проживання будуть наближені до життя французьких монархів


Навесні 2020 року на території Версальського палацу в Парижі відкриється готель на 14 номерів. Le Grand Contrôle Airelles Château de Versailles дозволить милуватися навколишніми садами і оранжереєю палацу.


Про це йдеться на сайті готелю.


Очікується, що умови проживання будуть наближені до життя французьких монархів. Також відомо, що на території готелю буде ресторан від відзначеного зіркою Мішлен шеф-кухаря Алена Дюкасса, басейн та оздоровчий центр.


Проєкт будівлі розробив архітектор і дизайнер Крістофер Толлемер. Про ціни поки не повідомляється, але можна припустити, що вони будуть доволі високими.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Coucher de soleil dans la Galerie des Glaces // Sunset in the hall of Mirrors #chateaudeversailles #palaceofversailles #versailles #versaillespalace #chateauversailles EPV / Thomas Garnier

Публикация от Château de Versailles (@chateauversailles)Версаль – палацово-парковий комплекс, понад 100 років він був резиденцією французьких монархів, аж до Великої французької революції. З 1830 року весь комплекс перетворився на музей. Крім того саме у Версалі були підписані багато міжнародних договорів: зокрема договір, який завершив війну за незалежність Сполучених Штатів. Тут також прийняли Декларацію прав людини.


Дивіться також:
  • Столиця Франція, якою її бачив «Бальзак фотокамери». Архівні ретрофото Парижу


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-versali-vidkriyut-gotel-633828.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top