"Вороги поширюють брехню і чутки": У мережу злили темник з’їзду "Слуги народу" (документ)

"Вороги поширюють брехню і чутки": У мережу злили темник з’їзду "Слуги народу" (документ)

Парламентарії спростовують свої провали і називають причиною критики реальні зміни в країні.

Перед з’їздом пропрезидентської партії "Слуга народу" в мережу злили так званий темник – документ з тезами, які будуть звучати в ході заходу з вуст парламентаріїв. Він з’явився на Telegram-каналі "Темний Лицар", передають

Об этом сообщает http://translationexperts.org

У темнику "Слуга народу" намагається виправдатися за негативну інформаційну кампанію проти неї і стверджує, що це нібито справа рук олігархів. Крім того, парламентарії спростовують свої провали і називають причиною критики реальні зміни в країні.

"Інформаційні атаки проти нас свідчать, що в країні почалися зміни", "Ми почали наступати олігархам на горло. Верховна Радаухвалила закон про відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, почалася боротьба з монополіями, несплатою податків. Вони втрачають реальні гроші й почали мстити нам за це", – йдеться в тезах.

"Наші супротивники не можуть виступати проти наших законопроєктів, тому що їх підтримує суспільство, громадські організації, міжнародні партнери України. Складно виступати проти кроків до миру, які ми здійснюємо. Складно виступати проти війни з корупцією, яку ми ведемо. Тому вони лізуть в сферу особистого життя, а часом просто поширюють брехню і чутки", – стверджують у темнику.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/vorohy-poshyriuiut-brekhniu-i-chutky-u-merezhu-zlyly-temnyk-zizdu-sluhy-narodu-dokument-302907.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top