Жителі Тернопільщини здають своїх рідних поліції

До правоохоронців звернулась 20-річна жителька села Дмухівці Козівського району. Дівчина поскаржилась на свого батька – справжнього домашнього тирана.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com

За її словами, виною всьому – випивка. Саме спиртне, яким зловживає чоловік, доводить його до стану агресії. 52-річний селинин напідпитку вчиняє дебоші в будинку, де проживає разом з донькою. Під час сварки він неодноразово застосовував силу та виганяв її з дому.

Дії чоловіка кваліфікували за статтею 126-1 Кримінального кодексу України (умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань або погіршення якості життя потерпілої особи).

Тричі викликала поліцейських і жителька села Залужжя Збаразького району. Жінка розповіла. Що 31-річний її співмешканець систематично знущається над нею. Четвертий факт домашнього насильства зареєстрували 9 січня. Проти дебошира розпочато кримінальне провадження. Йому загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської областіДжерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1578687836-zhiteli-ternopilschini-zdayut-svoih-ridnih-policii”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top