Трамп готується виступити перед Конгресом щодо стану справ у країні

Трамп готується виступити перед Конгресом щодо стану справ у країні
Президент США Дональд Трамп у вівторок ввечері виступить перед обома палатами американського Конгресу зі щорічним зверненням про стан справ у країні.

Як повідомили в Білому домі, промова президента стосуватиметься реалізації його гасла "Зробимо Америку великою знову", передає власний кореспондент Укрінформу.

Об этом сообщает http://av-post.com

"Сьогоднішня промова буде загалом про повернення великої Америки. Президент Дональд Трамп поділиться своїм баченням щодо непохитного оптимізму та з гордістю доповість, що стан нашої держави знову є міцним",- написала на офіційній твітер-сторінці речниця адміністрації Трампа Стефані Грішем.

Tonight’s speech is all about the Great American Comeback. President @realDonaldTrump will share his vision of relentless optimism and proudly report the State of our Union is strong once again. Tune in tonight at 9:10 PM EST.

— Stephanie Grisham (@PressSec) February 4, 2020

Очікується, що всі члени Палати представників і Сенату американського Конгресу зберуться в вівторок у Капітолії о 21-й за місцевим часом (о 4-й ранку за Києвом) для того, щоб заслухати щорічне послання президента.

Виступ Дональда Трампа відбуватиметься в той час, як у Сенаті США триває судовий процес щодо імпічменту глави Білого дому.

Фото: Білий дім


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2869604-tramp-gotuetsa-vistupiti-pered-kongresom-sodo-stanu-sprav-u-kraini.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top