Катерина Кухар показала миле фото з чоловіком і розповіла, який він їй зробив сюрприз

Катерина Кухар показала миле фото з чоловіком і розповіла, який він їй зробив сюрприз

У День всіх закоханих Катерина Кухар розповіла про свої п’ять головних спостережень про кохання. Крім того, вона зізналася, який приємний сюрприз для неї зробив чоловік Олександр Стоянов (він залишився у Франції на гастролях, поки Катерина перебуває у Берліні на міжнародному конкурсі Tanzolymp).

Кухар у своєму Instagram виклала миле фото, на якому зображена вона з чоловіком на ліжку. Під світлиною вона написала:

Екатерина Кухар_1

"Happy Valentine’s Day! Як незвичайна жінка я вирішила зробити своєму чоловікові "подарунок" в День святого Валентина.... і відлетіла від нього в Берлін... По приїзду в готель відкриваю валізу, а там лежить сюрприз від Сашка - коробка цукерок... І якщо в повітрі витає кохання, хочу поділитися своїми топ-5 спостережень про найпрекрасніше почуття", — написала під фото балерина.

Нижче вона перерахувала свої спостереження:

- Жінка — це обличчя чоловіка! Він повинен вами пишатися.

- Жінка ніколи не повинна забувати, що чоловік, навіть з 20-річним стажем, насамперед, не лише близький родич, а чоловік! І він хоче бачити біля себе бажану жінку — коханку, а не тільки союзника і матір його дітей. Через 10 і 20 років бажано залишатися для чоловіка океаном: іноді тихим, іноді бурхливим, захопливим і мінливим, а не болотом в рясці....

- Жінка повинна бути не просто коханою, а необхідною, як повітря.

- Розуміння без слів..... Якщо ваш чоловік не вміє "зчитувати" інформацію про ваші емоції і внутрішній стан за виразом обличчя та поглядом, значить це не ваш чоловік

Екатерина Кухар_2

- Кохання для мене — це не процес прийняття, але і вміння віддавати і зчитувати мову кохання чоловіка.

#languageoflove — слова, допомога, дотик, подарунки, час, який ти приділяєш коханій людині і вчинки.

Я бажаю всім, щоб ваше серце було сповнене любові і в насамперед до себе! І тільки тоді вам вдасться знайти справжнє почуття стосовно одне одного!"

Фотогалерея Катерина Кухар і Олександр Стоянов офіційно одружилися (11 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/show-biznes/katerina-kuhar-pokazala-mile-foto-z-cholovikom-i-rozpovila-yakiy-vin-yiy-zrobiv-syurpriz-1491714.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top