Зірка 90-х Тетяна Овсієнко налякала фанів невпізнанним обличчям

Зірка 90-х Тетяна Овсієнко налякала фанів невпізнанним обличчям

Зірка 90-х Тетяна Овсієнко налякала фанів невпізнанним обличчям

Російська співачка, колись секс-символ, зірка 90-х Тетяна Овсієнко спантеличила прихильників своїм зовнішнім виглядом.

Об этом сообщает FIB

Не так давно колега виконавиці, співачка Ірина Салтикова розмістила у своєму Instagram селфі, на якому зображена разом з Овсієнко і ще однією співачкою Тетяною Булановою. І якщо вигляд Буланової фанів не збентежив, то за 53-річну Овсієнко вони почали переживати.

Багато хто з прихильників переконаний, що зірка надто захопилася пластичними операціями.

Тетяна Овсієнко

"Це точно Овсієнко?", "а що у неї з оком", "час помилував не всіх", "невдала пластична операція може дуже зіпсувати людину", — висловили свої думки шанувальники.

Нагадаємо, що Тетяна Овсієнко у 1988-1990 роках була учасницею популярного гурту "Міраж". Відома, в основному, завдяки своїй сольній кар’єрі. Зокрема, багатьом знайомі її пісні "Школьная пора", "Женское счастье", "За розовым морем", "Колечко" та багато інших.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/zirka-90-h-tetyana-ovsiyenko-nalyakala-faniv-nevpiznannim-oblichchyam-1550904.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top