Суд вперше дозволив потрапити всередину корпусу "Титаніка", щоб забрати реліквію

Суд вперше дозволив потрапити всередину корпусу "Титаніка", щоб забрати реліквію

Суд вперше  дозволив потрапити всередину корпусу "Титаніка", щоб забрати реліквію

Суд в США вперше дозволив підводну операцію з вилучення із затонулого «Титаніка» радіопередавача Марконі.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Про це пише Washington Post.

Дозвіл на операцію компанії RMS Titanic була винесений суддею окружного суду в Норфолку. Проти планів компанії виступало Національне управління океанічних і атмосферних досліджень, що має повноваження з охорони затонулих кораблів. Там відзначали, що затонулий лайнер слід сприймати як могилу і залишити його в спокої.

Представники компанії наполягали на негайному підйомі унікального радіопередавача, з якого і був поданий сигнал лиха, і який найближчим часом буквально може перетворитися на порох. «Пристрій Марконі має значну історичну, освітню, наукову та культурну цінність», — заявила погодилася з доводами RMS Titanic Біч Сміт.

Адвокат RMS Titanic Девід Конканнон заявив, що, незважаючи на прагнення якомога швидше підняти реліквію з морського дна, компанія намагатиметься не врізатися в корпус корабля і не завдавати судну фізичного збитку. За задумом фахівців, до телеграфної кімнати можна буде дістатись через ілюмінатор в даху.

Відео Чому Титанік затонув – історія корабля-легенди

З моменту, як вперше "Титанік" пустили на воду, минуло 108 років. Але з кожним роком з’являється все більше легенд, доказів та припущень навколо цього судна. Чому непотоплюваний лайнер все ж затонув – дивіться у сюжеті.

Чому Титанік затонув – історія корабля-легенди
Сніданок з 1+1
  • Facebook 1
  • Twitter 1
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

«Титанік» затонув проти ночі 15 квітня 1912 року в північній частині Атлантичного океану, в 600 кілометрах на південний схід від острова Ньюфаундленд. Корабельна аварія сталася в результаті зіткнення з айсбергом, понад 1500 пасажирів загинули, близько 700 вдалося врятуватися.

Всі попередні експедиційні дослідники лише оглядали «Титанік» зовні, а також збирали предмети, що знаходяться поруч з лайнером.


Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/sud-vpershe-dozvoliv-potrapiti-vseredinu-korpusu-titanika-schob-zabrati-relikviyu-1551000.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top