Поліцейські встановлюють обставини конфліктної ситуації між неповнолітніми у Чорноморську

Відео, на якому зафіксовано, як одна дівчина повалила на землю та б’є іншу, було виявлене під час моніторингу мережі Інтернет.

Об этом сообщает Преступная Россия

Поліцейські Чорноморського ВП зареєстрували вказану подію у встановленому порядку. На даний час особи безпосередніх учасниць інциденту, а також ще трьох дівчат, які були при ньому присутні, встановлені. Для надання пояснень та прийняття рішення усі вони разом з батьками запрошені до відділу поліції.

Наразі перевірка триває. Після її завершення буде дана правова оцінка діям кожної учасниці події. Про вжиті поліцейськими заходи буде повідомлено додатково.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/policzejski-vstanovlyuyut-obstavyny-konfliktnoyi-sytuacziyi-mizh-nepovnolitnimy-u-chornomorsku/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top