Фонд Богдана Губського передав госпіталю ДПСУ п’ять тисяч експрестестів на антитіла до коронавірусу

Фонд Богдана Губського передав госпіталю ДПСУ п’ять тисяч експрестестів на антитіла до коронавірусу

Фонд Богдана Губського передав госпіталю ДПСУ п’ять тисяч експрестестів на антитіла до коронавірусу

Фонд інтелектуальної співпраці "Україна-ХХІ століття" передав київському госпіталю Державної прикордонної служби України п’ять тисяч експрестестів для діагностики антитіл до коронавірусу.

Об этом сообщает База компромата

Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Передача експрестестів відбулась за участю заступника голови Державної прикордонної служби України Сергія Сердюка, голови Фонду Богдана Губського та представників госпіталю. Як зазначає фундація, наразі важливо забезпечити масове тестування населення України, насамперед тих, хто бореться з вірусом.

За словами керівника Фонду, тести дозволять упередити поширення коронавірусу та діагностувати захворювання серед працівників прикордонної служби, які, виконуючи посадові обов’язки, ризикують власним здоров’ям.

"Коронавірус — це новий виклик для України і світу, тому кожен, хто має можливість, зобов’язаний зробити свій внесок у боротьбу з ним. Сьогодні, військовослужбовці Державної прикордонної служби знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом і щоденно перебувають у зоні ризику, адже несуть службу як в зоні ООС і на межі з Кримом, так і на прикордонних пунктах державного кордону України, через які щоденно проходять десятки тисяч людей. Саме тому їм потрібна допомога, щоб вони могли якісно виконувати свою роботу", — зазначив Губський.

Заступник голови Держприкордонслужби та медперсонал госпіталю подякували Фонду за допомогу. "Допомога Фонду "Україна-ХХІ століття" вкрай необхідна. Експрестести, які ми отримали, дозволять нашому медичному персоналу як в клінічних центрах так і з мобільних бригад продовжувати важливу роботу з масового тестування та недопущення поширення захворювання. Своєчасне виявлення і госпіталізація хворих допоможуть в свою чергу захистить від загрози зараження інших людей, зокрема лікарів", — зазначив Сергій Сердюк.

За даними Держприкордонслужби, наразі лавах прикордонників лабораторно зафіксовано понад 40 захворювань на COVID-19. Подолати недугу змогли 16 осіб. Під контролем медиків наразі перебувають близько 100 прикордонників, які контактували з хворими.

Згодом тести також отримають інші організації. За інформацією Фонду, експрестести Testsealabs прості у використанні і дозволяють отримати результат всього за 15 хвилин.

Нагадаємо, Фонд інтелектуальної співпраці "Україна-ХХІ століття" розробив програму щодо надання психологічної підтримки дітям з Донбасу і переселенців з Криму, які мають посттравматичний сидром, отриманий в результаті військового конфлікту на Сході України та окупації Криму.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/fond-bogdana-gubskogo-peredav-gospitalyu-dpsu-p-yat-tisyach-eksprestestiv-na-antitila-do-koronavirusu-1555671.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top