Разумков розповів, коли Верховна Рада нарешті відреагує на вибори в Білорусі

Разумков розповів, коли Верховна Рада нарешті відреагує на вибори в Білорусі
Разумков розповів, коли Верховна Рада нарешті відреагує на вибори в Білорусі

Парламент розгляне постанови щодо президентських виборів у Білорусі за підсумками Погоджувальної ради.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це сьогодні, 25 серпня, на брифінгу заявив Дмитро Разумков, повідомляє УП.

"Є процедури. Постанови мають пройти комітет, вони повинні бути підготовленні", – зазначив голова ВРУ.

"Я думаю, що це буде для депутатів Верховної Ради доволі дискусійне питання у формулюваннях, які є у тих чи інших пропозиціях, тому це обговорюватимуть на Погоджувальній раді, – додав Разумков. – А вже виходячи із цього ухвалюватимемо рішення: включати не включати, розглядати, коли і в якому режимі це може відбутися".

"Я вважаю, що для нас це близька республіка, близький народ. Нам дуже важливо, щоб вона зберегла свою незалежність і була європейською державою, яка розвиватиметься разом із нами, а не щоб з’явилася ще одна точка напруги або навіть війни, не дай Боже, на кордонах нашої держави", – підсумував політик.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/403559-razumkov_rozpoviv_koli_verhovna_rada_nareshti_vidreaguje_na_vibori_v_bilorusi”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top