Амбулаторії Глибоччини отримали 8 службових автомобілів


Вісім службових автомобілів «Renault Duster» отримали сільські амбулаторії Глибоцького району.

Об этом сообщает Слон РУ

Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак та директор Департаменту охорони здоров’я Олег Чорний вручили ключі від машин керівникам медичних установ. Як повідомлє пресслужба ЧОДА, автомобілі слугуватимуть лікарям у селах Тарашани, Тереблече, Синівці, Станівці, Молодія, Багринівка, Карапчів, а також у Глибоці.

– Це сучасні потужні автомобілі, які мають підвищену прохідність. Тож лікарі зможуть швидко діставатися до своїх пацієнтів за будь-якої погоди і стану доріг, – зазначив голова Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич.

Як розповіла директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Глибоцького району Марія Мельничук, автівки лікарям були украй потрібні. Дві з них передали амбулаторіям, де у медиків узагалі не було транспорту – у Синівці та Глибоку. Тож лікарям тут доводилося діставатися до хворих пішки, на велосипеді або ж доїжджати власним транспортом. Деякі амбулаторії орендували автомобілі у сільських рад, тож раді отримати власні машини.

– Автомобілі, якими користувалися наші лікарі, експлуатуються вже 25 років. Зрозуміло, що це не надто надійні засоби пересування, які часто ламалися. Тому оновлення автопарку було на часі, – пояснила Марія Мельничук.

Придбали автівки у рамках реалізації проєкту «Сільська медицина». Один такий кросовер вартує близько 500 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті департаменту охорони здоров’я Черінвецької ОДА.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/ambulatoriyi-glibochchini-otrimali-8-sluzhbovih-avtomobiliv-395129”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top