Популярні схеми шахрайства під час купівілі авто

Збираючись купити нове авто, люди намагаються знайти найбільш вигідні пропозиції.

Об этом сообщает Незыгарь

Часто “сірі” салони пропонують низькі ціни, що і підкуповує недосвідчених автолюбителів. Варто тільки потенційному покупцю переступити поріг автоцентру, в хід ідуть стандартні схеми, спрямовані на “витягування” коштів.

При купівлі неофіційно:

– вимагають 10% безповоротної застави за доставку машини з іншої філії;
– накручують вартість на дорогому додатковому обладнанні;
– включають в документи на кредит купу різних пунктів. Ставка з привабливих 5% може зрости до шокових 30-50%.

Дізнається про це клієнт, швидше за все, тільки під час внесення щомісячного платежу, коли виявить, що його розмір збільшився в півтора рази.

До нюансів купівлі в неофіційному автосалоні варто віднести і ризик придбати машину з механічними несправностями. Інших приводів продавати дешево новий транспорт просто немає.

Переваги купівлі у офіційного дилера:

Коли стоїть питання про придбання нової машини, вирушайте в “білий” салон.

Заводська гарантія. Вона забезпечує право покупця на обслуговування транспортного засобу та встановлення нових оригінальних запчастин, проходження ТО в авторизованих сервісних центрах. Займатися автомобілем буде спеціально навчений механік. При заміні комплектуючих вам запропонують фірмові запчастини або ж замовлять їх на заводі. На обслуговування часто теж поширюється гарантія, що підвищує надійність всіх виконаних робіт.

Кілька пакетів і варіантів комплектації на вибір. Якщо в “сірих” салонах вам не зможуть запропонувати встановлення додаткового обладнання на заводі і поставку під замовлення, то у офіційного дилера проблем з цим не виникне. Покупець вибирає різні пакети комплектації або колір. Коли подібних машин немає в наявності, то їх доставляють з іншого салону мережі або замовляють у виробника.

Відсутність афер. При купівлі машини в офіційному салоні можна не перейматися, що ціна раптово зміниться, непомітно в документах “зросте” ставка за кредитом. “Білим” дилерам немає сенсу псувати собі репутацію подібними схемами.


Джерело статті: “https://factor-news.info/populyarni-shemy-shahrajstva-pid-chas-kupivili-avto/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top