В Індонезії назвали попередню причину катастрофи лайнера

В Індонезії назвали попередню причину катастрофи лайнера


Пасажирський літак Boeing 737-524 авіакомпанії Sriwijaya Air, що зазнав катастрофи в Індонезії, міг розбитися при ударі об воду.

Про це повідомляє газета Straits Times з посиланням на керівника відділу розслідування авіаційної безпеки Національної комісії з безпеки на транспорті (KNKT) Нуркахіо Утомо, – передає УНН.

“Попередні дані вказують на те, що літак розвалився при ударі об воду”, — сказав він.

Утомо також додав, що якби літак зруйнувався в повітрі, то уламки були б розкидані по більшій площі.

Авіакатастрофа сталася 9 січня, лайнер зазнав аварії в Яванському морі неподалік від острова Мале. Літак прямував з Джакарти до міста Понтіанак на острові Калімантан. Через кілька хвилин після вильоту з аеропорту столиці лайнер пропав з радарів.

За даними влади Індонезії, на борту перебували 62 людини: 50 пасажирів і 12 членів екіпажу. Всі люди, що знаходились в літаку, загинули.

Пізніше представник Агентства метеорології, клімату і геофізики Дені Септіаді заявив, що літак потрапив в зону сильної турбулентності.


Джерело статті: “https://hpib.life/v-indoneziї-nazvali-poperednyu-prichinu-katastrofi-lajnera/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top