У Дніпрі книжковий фестиваль на причалі сфокусується на темі втрат й тривожної невизначеності

Книжковий фестиваль Book Space розпочав реєстрацію видавців на участь у цьогорічному ярмарку та заходах фестивалю. Подія відбудеться в Дніпрі 3-5 вересня 2021 року на Фестивальному причалі.


Видавців запрошують як до участі у книжковому ярмарку, так і до проведення заходів в межах фестивалю.


Через протиепідеміологічні заходи, кількість місць на ярмарку буде обмежена. Тому під час добору учасників організатори звертатимуть увагу на максимальну дотичність запропонованих заходів до основної теми фестивалю, якою цьогоріч буде «Нова близькість / New Intimacy».


Заявку на участь у книжковому ярмарку можна заповнити за посиланням, заявку на події у межах фестивалю – за лінком.


Реєстрація триватиме з 20 квітня до 20 червня 2021 року включно.


Нагадаймо, що IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space пройде 3-5 вересня 2021 року у Дніпрі, на Фестивальному причалі. Фокусною темою фестивалю стане «Нова близькість / New Intimacy», що виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат й тривожної невизначеності.


«Book Space» – це перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі, починаючи із 2018 року. Організатором події є муніципальна програма «Культурна столиця».


Джерело статті: “https://rupor.info/news/173212/u-dnipri-knizhkoviy-festival-na-prichali-sfokusuetsya-na-temi-vtrat-y-trivozhnoyi-neviznachenosti/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top