Поліцейські затримали жителя Білгорода-Дністровського за підозрою у незаконному зберіганні наркотичних засобів з метою збуту

Слідчі кваліфікували дії 52-річного чоловіка, який попадав у поле зору поліції через наркозлочини, за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України. Суду правопорушник чекатиме під вартою.

Співробітники карного розшуку районного відділу поліції, відпрацьовуючи оперативну інформацію, зупинили місцевого мешканця на вулиці. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили у нього більше 137 згортків із білою порошкоподібною наркотичною речовиною, що підтвердив експрес-тест.

Щодо походження вилученого чоловік пояснень надавати не став, але зізнався, що повинен був його продати.

«Затриманому повідомили про підозру у незаконному зберіганні наркотичних засобів з метою збуту, за що йому загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, які причетні до вказаного злочину», — повідомив заступник начальника слідчого відділу Білгород-Дністровського районного відділу поліції Олег Котенко.

Білгород-Дністровський районний відділ поліції в Одеській області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/policzejski-zatrymaly-zhytelya-bilgoroda-dnistrovskogo-za-pidozroyu-u-nezakonnomu-zberiganni-narkotychnyh-zasobiv-z-metoyu-zbutu/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top